چه چیزی ارائه می دهیم؟

چه چیزی ارائه می دهیم؟

با گسترش اینترنت در کشورمان برآن شدیم تا با بستر ایجاد شده از تکنولوژی های جدید برای کار پزشکان و … امکاناتی در اختیار کاربران قرار دهیم . سیستم نوبت دهی آنلاین برای دسترسی سریعتر و بهتر مراجعین به پزشکان و همچنین نوبت دهی بهتر خود پزشک می باشد.

همیشه برایمان پیش آمده که سوالهایی داشته ایم ولی چون به منبع مورد اطمینانی دسترسی نداشته ایم به جواب نرسیده ایم. و شاید سوال ما سوال بسیاری هایی باشد. سیستم مشاوره آنلاین این امکان را می دهد تا همه بتوانند به منابع و اطلاعات پزشک دسترسی داشته باشند و بتوانند سوالات خود را مطرح کرده و به بهترین جواب برسند.

برای پزشکانی که در مطب و یا کلینیک کار می کنند خیلی مهم است تا بتوانند به بهترین شکل و با امکانات فوق العاده امور مربوط خودشان، مراجعین و حسابداری ها را انجام دهند. سیستم مدیریت مطب  یکی از بهترین نرم افزار ها برای مدیریت مطب می باشد که با امکانات زیاد و گزارش گیری های متفاوت این نیاز ها را برطرف می سازد.

در حال حاظر ارتباط از طریق پیامک یکی از فراگیر ترین روش های اطلاع رسانی بین جامعه، کاربران و … می باشد. بدلیل در دسترس بودن تلفن همراه و اینکه هرشخص خط تلفن همراه خود را دارد می توان در هر زمان به شخص دسترسی داشت. سیستم اینترنتی ارسال و دریافت پیامک از این امکان استفاده کرده و امکانات بسیاری را برای ارتباط مفید و مستمر بین مراجعین، کلینیک و پزشکان در اختیار قرار میدهد.

 

در صورتی که هر یک از سیستم های پیشنهادی ما را مورد پسند قرار دادید می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید و در زمانی کوتاه از آن برای کار شخصی و یا گروهی خودتان استفاده کنید.